MATURA BIOLOGIA 2018 - PAKIETY KOREPETYCJI

W szkole jak doskonale wiemy na lekcjach biologii czy przyrody uczymy się głowienie teorii, a to rozwiązywanie zadań, czyli praktyczne wykorzystanie swojej wiedzy gwarantuje sukces na egzaminie maturalnym z biologii. My postanowiliśmy wyjść naprzeciw Waszym oczekiwaniom i stworzyliśmy kilka pakietów, które umożliwią każdemu kompleksowe przygotowanie się do egzaminu maturalnego z biologii.

I. Intensywny kurs przygotowujący do matury z biologii 100 × 60 min Pakiet 100 lekcji, które poświęcone są na powtórzenie wszystkich zagadnień uwzględnionych w podstawie programowej oraz rozwiązywaniu zadań maturalnych. Sugerowany podział godzin: 50 godzin zajęć teoretycznych i 50 godzin zajęć poświęconych rozwiązywaniu zadań. Kurs ten umożliwi uczniowi powtórzenie wiedzy z zakresu podstawy programowej w liceum zarówno na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym oraz pozwoli opanować umiejętność praktycznego wykorzystania wiedzy, jaką jest rozwiązywanie zadań maturalnych.

II. Szybki kurs przygotowujący do matury z biologii 50 × 60 min Pakiet składa się z 50 lekcji, które w głównej mierze poświęcone są rozwiązywaniu zadań i testów maturalnych. Zajęcia te pozwolą uczniom na opanowanie umiejętności rozwiązywania arkuszy egzaminacyjnych i na powtórkę wiadomości z lekcji biologii, opierając się na wykorzystaniu wiedzy w praktyce.

III. „ Z maturą na TY” Pakiet 50 × 60 min polegający na rozwiązywaniu zadań i arkuszy maturalnych z biologii. Podczas zajęć uczeń uczy się jak właściwie interpretować polecenia, wykorzystywać informacje podane do zadań oraz formułować odpowiedzi w taki sposób, aby były one zgodne z wymaganiami tzw. „klucza”.

MATURA BIOLOGIA 2018 - CENNIK

CENNIK
Zajęcia dla uczniów gimnazjum …………………………………………………………………………………..50zł/60min
Zajęcia indywidualne dla licealistów ………..…………………………………………………………………55zł/60min
Zajęcia jednorazowe ……………………………………………………………………………………………………od60zł/60min
Kurs maturalny z biologii………………………………………………….cena zależy od liczby uczniów w grupie
Zapewniamy solidne przygotowanie do matury! Indywidualne korepetycje dla kandydatów na medycynę, farmację, weterynarię i pozostałe kierunki biologiczno-przyrodnicze.
Przygotowanie do bieżących zajęć szkolnych (i akademickich) Przygotowanie do egzaminów, testów, sprawdzianów. Nadrobienie zaległości, opanowaniu bieżącego materiału oraz odrobieniu pracy domowej
Pomoc na wszystkich poziomach nauczania (szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoła średnia, uczelnia wyższa), usystematyzowanie wiadomości, powtórka przed testem, klasówkami.