Korepetycje z Biologii

Dane kontaktowe:

Korepetycje Biologia Online
E-mail: biologia@korepetycje-biologia.pl
Tel: 883 750 934

Jesteśmy legalnie działającą i odprowadzającą podatki firmą zarejestrowaną w Polsce, wpisaną do Ewidencji Działalności Gospodarczej pod numerem REGON 365473483.

Dlaczego Warto?

Praca z nami to doskonała alternatywa dla korepetycji oraz kursów przygotowawczych realizowanych w standardowym schemacie nauki.

Nie czekaj! Umów się na DARMOWĄ LEKCJĘ PRÓBNĄ!

Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą osób, pasjonatów biologii oferującą pomoc w przygotowaniu do matury z biologii. Oferujemy Państwu pomoc w:

  • przygotowaniu do matury z biologii 2023
  • przygotowaniu do bieżących zajęć szkolnych (i akademickich)
  • powtórkach do egzaminów, testów, sprawdzianów, kartkówek i klasówek
  • nadrobieniu zaległości programowych
  • rozwiązywaniu zadań i prac domowych
  • przygotowaniu sprawozdań oraz opracowywaniu zagadnień

Korepetycji z biologii udzielamy w trybie online wykorzystując nowoczesne technologie.

Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (zwanej dalej „Ustawą”), wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez firmę FIRMA USŁUGOWA MONIKA JAŃCZAK, NIP 5532481209 w celach marketingowych, związanych z prowadzoną działalnością. Podanie danych jest dobrowolne, a Klientowi zgodnie z ustawą przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy FIRMA USŁUGOWA MONIKA JAŃCZAK, NIP 5532481209, informacji handlowych drogą elektroniczną, w tym pocztą elektroniczną, na udostępniony przeze mnie adres elektroniczny, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje zawarte w przesyłanym przez Klienta formularzu kontaktowym, będą wykorzystywane przez naszą firmę wyłącznie w celach współpracy.

Skorzystaj z naszej promocji i umów się na DARMOWĄ LEKCJĘ PRÓBNĄ!

Zespół Korepetycje Biologia Online